3 Śląska Świąteczna MASA Krytyczna

Facebook To już III edycja ŚŚMK. Przejazd tradycyjnie odbywał się w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem „letnia” edycja pojedzie wraz z Ogólnopolskim „Świętem Cyklicznym” zainicjowanym przez stowarzyszenie Miasta dla Rowerów (miastadlarowerow.pl). Startujemy z Katowic 09.06.2013 godz. 10:00 jadąc przez Park Śląski, Chorzów, Świętochłowice, , Rudę Śląską, Bytom, Zabrze, Gliwice. Meta Masy będzie miała miejsce pod gliwicką Radiostacją, gdzie odbędzie się festyn rowerowy zorganizowany przez gliwickich cyklistów ze stowarzyszenie Śląska Inicjatywa Rowerowa ( http://gliwice.swietocykliczne.pl/ ) i Szkołę Podstawową nr 7 z Gliwic.
Masa jedzie dla tego samego celu co zawsze, po to by promować rower jako alternatywę spędzania wolnego czasu, oraz przypominać kierowcom i rowerzystom o potrzebie bezpiecznego wspólnego poruszania się po ulicach.
Jeżeli ktoś chce z nami jechać a nie jest pewny, że przejdzie 58 km to można się dołączać w każdym z miast przez które będziemy przejeżdżać.
Szczegóły na http://www.tigris.ruda.pl
Link : http://www.bikemap.net/route/2055358
olo81olo81 15 May 2013 23:01
Dodaj nową wypowiedź
lub Zaloguj się jako użytkownik serwisu Wikidot.com
(nie będzie opublikowany)
- +

Aby dodać wypowiedz wymagamy maila i jakiejś ksywki, możesz też zapisać się »dołącz«

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License